Polityka Prywatności

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami:

1. Klauzula obowizku informacyjnego w zwizku z procesem rekrutacyjnym

2. Polityka prywatnosci ZS22

Warszawska Olimpiada Młodzieży w biegach przełajowych.

Przełajowcy z Konopczyńskiego przyzwyczaili nas do dobrych występów w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Podobnie było 5 października na obiektach AWF, gdzie nasi atleci mężnie walczyli w strugach deszczu z mocnymi rywalami. Ewelina Kędzior z klasy 2B finiszowała na 24 miejscu, a Tymoteusz Bąk z klasy 2C na 10.
Gratulujemy!
Opiekunowie: Paweł Kozłowski i Renata Bocian

Życzenia wakacyjne

Wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom i przyjaciołom

Zespołu Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego

składamy najserdeczniejsze

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów


W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie.

Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Czytaj więcej...

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015


Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 odbyła się w Konopczyńskim w piątek, 26 czerwca 2015 roku. Poprowadziła ją Pani Ewa Bednarczyk. Koniec roku szkolnego skłonił wszystkich – zarówno uczniów, jak i nauczycieli – do głębszej refleksji. Dla klas pierwszych był to szczególnie trudny rok: nowe środowisko, nowi nauczyciele, nowe wyzwania. Dla klas starszych, przedmaturalnych, zakończenie roku szkolnego to okazja do podsumowania swojej dotychczasowej edukacji.

Czytaj więcej...

Integracja 2t podczas gry w paintball

23 czerwca 2015 roku uczniowie klasy 2t pod opieką Pani Anny Nawrotek oraz Pani Joanny Sokołowskiej wybrali się na wycieczkę do miejscowości Rysie koło Tłuszcza, aby zagrać w paintball. Celem wyjazdu była integracja.

O godzinie 7.50 spotkaliśmy się niedaleko szkoły  w miejscu, z którego zawsze wyruszają nasze wycieczki autokarowe. Po ponad godzinie byliśmy już na miejscu. Wszyscy uczestnicy przywitali organizatora, po czym założyli stroje ochronne oraz maski. Prowadzący rozdał chłopcom markery i zaopatrzył ich w kulki.

Czytaj więcej...

Wyniki i fotoreportaż ze Szkolnego Dnia Sportu

 

W dniu 24 czerwca 2015 roku odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn (5 męskich i 4 mieszane), które walczyło o jak najlepsze lokaty w 3 konkurencjach: pierwszej pomocy, turnieju siatkarskich trójek i turnieju tenisa stołowego (gry pojedyncze i deblowe) oraz o końcowy sukces w klasyfikacji generalnej. Poziom wiedzy i umiejętności sportowych był bardzo wyrównany, ale udało się wyróżnić najlepsze drużyny. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz obejrzenia fotoreportażu, który przygotowała uczennica klasy 2d Natalia Szczurowska.

Czytaj więcej...

Nie daj się sprzedać - pracuj bezpiecznie za granicą!

 

www.handelludzmi.eu  

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z informacją na temat kampanii edukacyjnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pt. „Nie daj się sprzedać - pracuj bezpiecznie za granicą” w ramach realizacji Krajowego Planu Działań Przeciwko Handlowi Ludźmi na lata 2013 - 2015.

Czytaj więcej...

Wyniki badania na temat poczucia bezpieczeństwa w szkole wśród uczniów klas pierwszych

Bezpieczeństwo nie jest wszystkim,

ale bez bezpieczeństwa wszystko jest niczym.

Claus Nauman

Badanie ankietowe przeprowadzone na przełomie marca i kwietnia 2015 roku wśród uczniów klas pierwszych na temat ich poczucia bezpieczeństwa w szkole i oceny zachowań przemocowych pokazuje, że młodzież czuje się bezpiecznie w Konopczyńskim. Wyniki są budujące!

Aż 89% uczniów klas pierwszych ocenia pozytywnie swoje poczucie bezpieczeństwa w szkole, w tym:

Nie było ocen niskich i bardzo niskich!

Czytaj więcej...

Finał V edycji projektu edukacyjnego „O tym nie można zapomnieć...”

W dniach 26-29 maja 2015 roku w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia" odbył się finał  V edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego O tym nie można zapomnieć – spotkania z kobietami, które przeszły piekło obozów i łagrów. W ramach projektu uczniowie szkół z całej Polski przeprowadzali i nagrywali wywiady ze świadkami historii – kobietami, które podczas II wojny światowej przebywały w obozie lub łagrze.

Czytaj więcej...

„Warszawa – Moje Miasto 2015” – konkurs rozstrzygnięty!

Finał VIII edycji konkursu Warszawa  Moje Miasto 2015 odbył się w czwartek, 28 maja 2015 roku, o godz. 17:00 na Scenie Dziecka w Piwnicach Staromiejskich Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej. Przewodnicząca jury konkursu, Pani Halina Polak, i dyrektor Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej, Pan Wojciech Feliksiak, wręczyli dyplomy, wyróżnienia i nagrody.

I miejsce zajął Jakub Mieleszkiewicz, który przygotował prezentację: Pawilony  Nowy Świat.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ogłoszenia wyników i wręczenia nagród.

Anna Krzykowska

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Media